Sušice
  • So
    11°
  • Ne

Vícedenní plavby

Nabízíme vám možnost vícedenního zapůjčení materiálu a to buď s vlastním výběrem startu, cíle i počtu dní nebo si můžete vybrat z připravených výletů ve stanovených všedních dnech za zvýhodněnné ceny s pevně daným místem startu, cíle.

Pokud si tedy přejete vybrat vlastní místo a termín, můžete přejít rovnou k nezávazané rezervaci. Zajímají-li vás zvýhodněnné výlety, podívejte se na nabídku níže. 

 

Zvýhodněnné plavby

Sušice - Katovice
218.jpg
Délka: 28 km
Doba jízdy: 2 dny
Tento dvoudenní výlet po řece Otavě je vhodný pro ty, kteří si chtějí sjet Otavu, vyzkoušet spaní pod stanem, ale nemají dostatek volného času. Poplujete krásnou přírodou a nespornou výhodou na této trase je hodně úseku, kde není třeba pádlovat. Půjčovna lodí Otavatour Vám navrhuje tuto variantu kempování: První den ujet trasu Sušice - Horažďovice, nebo Střelské Hoštice. Druhý den dojet do cílového místa vodáckého kempu v Katovicích mezi 15 - 17 hodinou. Toto je pouze orientační rozvrhnutí plavby. Vy si můžete upravit program dle Vašeho uvážení. Rezervaci tohoto výletu, doporučujeme udělat co nejdříve, nejlépe v jarních měsících. Pro rezervaci výletu klikněte ZDE. Začátek plavby (úterý) a den dojezdu (středa), je u tohoto výletu neměnný. Jestli-že ukončíte výlet v jiném místě nebo v jiný den, budeme Vám nuceni překalkulovat půjčovné a dopravné dle našeho ceníku. Pokud nechcete být vázání na dni a  místě startu i vrácení vybavení můžete si vyplnit nezávaznou rezervaci, kde si sami určíte místo den a čas odjezdu a dojezdu.

Obvyklé časy odjezdů Mezi 9.00 až 12.00 z vodáckého kempu v Sušici.

Rezervace je nezávazná

Zarezervovat
Sušice - Strakonice
218.jpg
Délka: 33 km
Doba jízdy: 3 dny
Tento třídenní výlet po řece Otavě je vhodný pro všechny věkové kategorie (studenty, rodiny s dětmi). Jedná se o 40km dlouhou plavbu s několika jezy v krásné krajině. Cestou proplujete např. Horažďovicemi a mnoha dalšími vesnicemi a městečky. Půjčovna lodí Otava tour Vám navrhuje tuto variantu kempování: První den ujet trasu Sušice - Horažďovice nebo Střelské Hoštice (doporučujeme). Druhý den dojet do Katovic a poté třetí den dojet do cílového místa na pravém břehu Otavy před Strakonicemi v autokempu Podskalí, mezi 16 -18 hodinou. Toto je pouze orientační rozvrhnutí plavby. Vy si můžete utvořit program dle Vašeho uvážení. Rezervaci tohoto výletu, doporučujeme udělat co nejdříve, nejlépe v jarních měsících. Pro rezervaci výletu klikněte ZDE. Začátek plavby (pondělí) a den dojezdu (středa), je u tohoto výletu neměnný. Jestli-že ukončíte výlet v jiném místě nebo v jiný den, budeme Vám nuceni překalkulovat půjčovné a dopravné dle našeho ceníku. Pokud nechcete být vázání na dni a  místě startu i vrácení vybavení můžete si vyplnit nezávaznou rezervaci, kde si sami určíte místo den a čas odjezdu a dojezdu.
Obvyklé časy odjezdů Mezi 9.00 až 12.00 z vodáckého kempu v Sušici.

Rezervace je nezávazná

Zarezervovat
Sušice - Písek
218.jpg
Délka: 62 km
Doba jízdy: 4 dny
Tento čtyřdenní výlet po řece Otavě je vhodný pro všechny věkové kategorie (studenty, rodiny s dětmi). Jedná se o 59km dlouhou plavbu s několika jezy v krásné krajině. Cestou proplujete např. Horažďovicemi, Strakonicemi a mnoha dalšími vesnicemi a městy. Půjčovna lodí Otava tour navrhuje tuto variantu kempování: První den ujet trasu Sušice - Horažďovice nebo Střelské Hoštice (doporučujeme). Druhý den dojet do Katovic nebo Strakonic. Třetí den do Putimi nebo do Sudoměře a poté čtvrtý den dojet do cílového místa na Václavský jez v Písku, mezi 13 -15 hodinou. Toto je pouze orientační rozvrhnutí plavby. Vy si můžete utvořit program dle Vašeho uvážení. Rezervaci tohoto výletu, doporučujeme udělat co nejdříve, nejlépe v jarních měsících. Pro rezervaci výletu klikněte ZDE. Začátek plavby (pondělí) a den dojezdu (čtvrtek), je u tohoto výletu neměnný. Jestli-že ukončíte výlet v jiném místě nebo v jiný den, budeme Vám nuceni překalkulovat půjčovné a dopravné dle ceníku. Pokud nechcete být vázání na dni a  místě startu (vrácení) vybavení můžete si vyplnit nezávaznou rezervaci, kde si sami určíte místo den a čas odjezdu a dojezdu.

Obvyklé časy odjezdů Mezi 9.00 až 12.00 z vodáckého kempu v Sušici.

Rezervace je nezávazná

Zarezervovat