Sušice
  • So
    11°
  • Ne

Vybavení

105.jpg
Samba

Samba 4.5 je výtečná kanoe s velice širokým použitím. Je určena hlavně na turistiku, ale s přehledem zvládá i sportovní jízdu na lehčí WW. Svojí délkou a výtlakem je vhodná pro 2-3 vodáky, kteří na úzkých meandrujících a technicky náročnějších řekách jistě ocení její snadnou ovladatelnost.

109.jpg
Vydra

Otevřená plastová kanoe, vhodná pro rodinnou a sportovní vodní turistiku, materiál ze kterého jsou lodě vyráběny je vysoce odolný proti mechanickému poškození.

218.jpg
Robson

Polyethylenová otevřená kánoe s krytými špicemi pro dvě nebo tři osoby. Ploché a široké dno zajišťuje vysokou stabilitu. Tato loď je vhodná pro rodiny s dětmi, nebo pro posádku potřebuje více bagáže.

Baraka

Oblíbená nafukovací kánoe vhodná pro sportovní sjezdy řek a vodní turistiku. Kánoe Baraka nabízí dostatek prostoru pro dvojici i s výbavou na týden. Kanoistické zakleknutí a fixace kolen v lodi zajišťuje jezdcům dokonalý kontakt s lodí a vysokou pohyblivost. To umožňuje sportovní styl jízdy i v peřejích do stupně obtížnosti WW 3.

Raft Colorado 4-místný
Raft Colorado 4-místný

Čtyřmístný raft Colorado je univerzální nafukovací člun s otevřenou zádí pro prázdninové putování po řece s rodinou, nebo pro sportovní sjezdy řek a rafting do stupně obtížnosti WWIV.

60.jpg
Raft Colorado 6-místný

COLORADO je univerzální člun pro putování po řece s rodinou, nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích.

Kajak

Pohodlný kajak s rozumnou délkou, pro osobu do 85kg váhy. Má příjemné jízdní vlastnosti na divoké vodě rychlé a kontrolované vynořování a dobrou točivost. Spolehlivost v každé situaci, léty prověřeno a osvědčeno. Vyvážené jízdní vlastnosti ocení i začátečník.

Samozřejmostí je, že vám ke každému plavidlu můžeme půjčit odpovídající počet pádel, vest (jak pro děti tak pro dospělé), barelů, vodáckých helem, neoprenových bund a dalšího vybavení.

Dále si u nás můžete vypůjčit i horská kola pro výlety po Šumavě a to včetně cyklistických přileb. Více informací naleznete na stránkách www.kolasumava.cz.